Batıkent playstation salonu 2020 senesinden yenimahalle ilçesinde batıkent mahallesine yeni bir tad yeni bir renk katmak için açılmış küçük ölçekli esnaf statüsünde büyük ölçekli eğlenceler sunan bir oyun bir eğlence merkezidir.

Batıkent Playstation Salonu

Hızlandırılmış ssd hardiskler ile ps4 ve ps4 pro keyfini yaşamanız için dizayn edilmiş 4k full hdr tvler ile son derece nezih ve elit ortamıyla batıkent playstation salonu 15 masası ve aktivitesel eğlence makinalarıyla hizmet vermektedir. 7/24 hizmet veren cafemizde sıcak ve soğuk içecek ayrıca yemek için mini bir bar bulunmaktadır.

Batıkent Playstation Cafe – Batıkent Playstation Kiralama

Batıkent playstation oyun salonu olarak günümüzde cafe ortamlarını sevmeyen insanları da düşündük. Evinde ailesiyle sınırsız oyun keyfini yaşamak isteyen müşterilerimiz bizden istekleri doğrultusunda makina, oyun ve joistick kiralama işlemlerini yapabilirler.

Batıkent Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Batıkent Playstation Cafe

Yenimahalle’ye bağlı bir semt olan Batıkent, aslında Yenimahalle’nin yarısından fazlasını oluşturur. Bir modern yapılaşma projesi olarak kurulan Batıkent, gittikçe değeri artan bir semttir. Bu yüzden konut kredisi ile ev almak isteyenlerin de son yıllarda oldukça dikkatini çeken bir bölge oldu.. Batıkent’te ev almadan önce bilmeniz gerekenleri anlattık.

Ulaşım – Batıkent ve eryaman birbirlerine yakın semtlerdir.

Batıkent, Ankara’nın merkezine uzak olarak düşünülür, fakat metro sayesinde aslında Ankara’da her yere yakın bir semttir. Metro ile her yere kolayca ulaşım şansınız bulunuyor. Ayrıca dolmuş ve otobüs seçenekleri de Batıkent ulaşımını oldukça kolay bir hale getiriyor. M1 ve M2 metro hatlarının son durağı olan Batıkent, her geçen yıl gelişerek kendi kendine yetebilen bir semt olmayı başarıyor. Birçok şeyi Batıkent’ten hiç ayrılmadan da yapabilirsiniz. Kısacası şehre kolay ulaşabileceğiniz ve aynı zamanda da şehir hayatından uzakta yaşayabileceğiniz bir yer olarak Batıkent oldukça iyi bir tercih.

Doğa ve spor – Batıkent Playstation Cafe

Batıkent, Ankara’nın en yeşil semtlerinden biridir. Yürüyüş yapılabilecek birçok alan, keyifli aktiviteler yapılacak parklar, spor için uygun yeşil sahalar ve fitness aletleri gibi birçok unsur, spor ile dolu  bir yaşam sunuyor. Batıkent’te yaşamak, doğa ile iç içe yaşamak anlamına geliyor. Özellikle çocuklu aileler için oldukça iyi bir seçenek, çünkü çocukların sokakta oyunlar oynama ve eğlenme olanağı Batıkent’te hala devam ediyor. Bisiklet kullanmak için de imkanlar bulabileceğiniz Batıkent, doğadan uzaklaşmadan  spor aktiviteleri için uygun bir semt.

Batıkent’ten Ev Almak İyi Bir Yatırım mı? – Batıkent Playstation Kiralama

Batıkent’in özellikle Turgut Özal Mahallesi, Ankara’nın en gözde yerlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Hem şehirden uzak huzur dolu yaşamı hem konforlu yaşamanızı sağlayan mimari seçenekleri hem de kolay ulaşımı ile Turgut Özal Mahallesi, yatırım yapmak için oldukça doğru bir bölge. İyi planlanmış bir bölge olması, gittikçe karmaşık bir hale gelen inşaatlara karşı tercih sebebi oluşturuyor. Bu yüzden konut kredisi ile burada sahip olacağınız evde isterseniz kendiniz yaşayabilir, isterseniz de kiraya verebilirsiniz.

batıkent oto kiralama firması.

Hemen Puan Ver! Bize Destek Ol 🙂
[Puanlama: 5 Tamamı: 5]