Elvankent playstation salonu ANKARA’nın Etimesgut ilçesinde elvankent semtinde GAME PİXEL adı altında 2020 senesinde açılmıştır. Bölgenin en lüks oyun salonu olan elvankent plasytation salonu 4k tv playstation 4 pro cihazlarıyla hizmet vermektedir.

Elvankent Playstation Salonu

Ferah ve konforlu iç dizaynı ile aktif olarak 15 masa ile hizmet vermektedir.Müşteriler sıra beklerken dilerlerse dışarıda oturup sigara içebilir bu süre zarfında da boks makinası ve langırt makinası ile zaman geçirebilirler.

Elvankent Playstation ve Elvankent Hakkında Genel Bilgiler

ElvankentAnkara‘da bir toplu konut alanıdır. Etimesgut ile Sincan arasında Etimesgut ilçesine bağlıdır. Emlakbankası Elvankent Konutları ile başlayan yerleşim onlarca kooperatif sitesiyle büyük bir konut merkezine dönüşmüştür. 2004 yılında bölgeye resmi olarak Atakent adı verilmiştir.

Elvankent Playstation Salonu – Elvankentte Gezilecek Yerler

Elvankent genel olarak cafe ve yemek restorantları ile bahçeli 7 inci cadde havasında bir semt, 10’un üzerinde aktif olarak çalışmakta olan ünlü ve kendi markası halinde cafeler bulunmaktadır.

Elvankent’de 14 üncü caddeye çıktığınız zaman ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir çok mağza ve dükkanda bulunmaktadır. Size lazım olan bir şeyi bulmak için kızılay veya ulus gibi kalabalık yerlere gitmenize gerek kalmadan gelişmiş esnaf düzeni sayesinde bunları kolaylıkla elvankette çözebilirsiniz.

Hemen Puan Ver! Bize Destek Ol 🙂
[Puanlama: 8 Tamamı: 5]