ArenaVip Elvankent Playstation Salonu

Elvankent playstation salonu ArenaVip 2007 yılında ankaranın etimesgut ilçesi elvankent semtinde açılmıştır. Elvankentlilere konforu ve temiz bir ortamda oyun oynama keyfini sunan kafemiz nezih ve güler yüzlü personeli ile kısa sürede semt sakinleri tarafından benimsenmiş ve sevilmiştir. Mekan sahipleride bundan önce elvankent ve çevresinde bir çok esnaflık yapmış ve kendilerini sevdirmişlerdir. Salonumuz aktif olarak elvankette playstation 4 ve playstation 5 ile hizmet vermektedir.

Elvankent Playstation – ArenaVip

Playstation 5 in çıkmasıyla birlikte elvankentlilerle teknolojiyi buluşturacak tek salon olarak da bilinmektedir.

Elvankent playstation salonu 4K tv ve ekipmanları ile gerçek oyun keyfini sizlere sunarken aynı zamanda mini kafesi ile de sizlere yemek ve atıştırmalık keyfinide sunmaktadır. 24 saat sıcak ve soğuk içecekleri bulunan kafemiz kendine ayrılan ön kısımda da sigara içmenize ve bekleme yeri olarak kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Salonumuzda yer olmaması durumunda bekleme yaparken müşterilerimizin sıkılmamaları için hemen giriş de sigara içilen alanda langırt ve box makinası gibi aktiviteler bulunmaktadır.

Siz sıranızı beklerken sıkılmayın diye biz sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Bizlere destek olmak için yazılarımızı sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz. Sayfamızdaki yazıları sosyal medya hesaplarında paylaşan herkese salonumuzda Ücretsiz 1 saat oyun ikramımızdır.

Elvankent Playstation Hakkında

Ankara Elvankent’te Gezilecek Yerler

Başkent Ankara’da bulunan Etimesgut ilçesinin bir semti olan Elvankent; Atakent, Ayyıldız, Etiler, Oğuzlar, Topçu ve Yeşilova Mahallelerinden oluşuyor. Semtin nüfusu 2017 nüfus rakamlarına göre 93.550 kişidir. Semt sakinleri tarafından kısaca “Elvan” olarak da bilinir.

Etimesgut ile Sincan arasında bulunan bu semt sakinleri tarafından şirin, sakin ve yeşil olarak adlandırılır. Yeşil olarak adlandırılmasının en büyük sebebi hem sitelerin içinde bulunan yeşil alanlar hem de karşınıza sık sık çıkan parklardır.

Modern bir semt olan Elvankent’te yerleşim genellikle yüksek binalar ve siteler çevresinde gelişmiş bulunuyor.

Semtin negatif yanlarından biri şehir merkezine oldukça uzak olmasıdır. Semtin sokaklarında yürürken Ankara’ya (şehir merkezi) nasıl giderim sorusunu duymanız olasıdır.

Hemen Puan Ver! Bize Destek Ol 🙂
[Puanlama: 8 Tamamı: 5]